ג׳ייסון אריסון

יו״ר

ג'ייסון אריסון, דור שלישי למסורת הנתינה של משפחת אריסון, מכהן כיו"ר הקרן מאז שנת 2009. חבר דירקטוריון – אריסון השקעות; חבר דירקטוריון מתן – משקיעים בקהילה; חבר דירקטוריון במוזיאון תל-אביב; מייסד – ארטפורט, לקידום אמנים בזירה חברתית חדשה.

תפקידים קודמים: מנכ”ל הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון (07-09); כיהן בתפקידים שונים בקרן מאז 2002. תחת הובלתו, הקרן מגשימה את החזון "להוביל לשינוי חיובי בישראל ובעולם". בכל שנה, הקרן משקיעה במספר רב של ארגונים ופרויקטים במגוון רחב של תחומי פעילות.

דרוגים והכרה: דורג כאחד מעשרת המשפיעים בישראל על עולם האמנות על ידי מגזין פורבס ישראל (2012); זכה בפרס King Solomon על פועלה של הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון להצלת קרן התרבות אמריקה-ישראל (2010).

רחלי כהן

מנכ"לית

רחלי כהן מכהנת כמנכ"לית הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון – קרן פרטית משפחתית הפועלת לשיפור איכות החיים דרך השקעות חברתיות, מתן תרומות והובלת מיזמי חזון המשפעים על מעגלים הולכים ומתרחבים.

במסגרת תפקידה היא גם לוקחת חלק בהובלת הפעילות הענפה של מיזמי החזון של הקרן: מהות החיים, יום מעשים טובים, גודנט, ארטפורט ורוח טובה.

קודם לתפקידה זה, כיהנה רחלי כמשנה למנכ”ל וסמנכ"ל כספים של הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון (החל משנת 2006). בתפקידה זה, הייתה אחראית על פיקוח וניהול הפעילות הפיננסית של הקרן, כולל השקעות חברתיות, מתן מענקים, תקצוב מיזמי החזון וניהול ההון התפעולי. בהובלתה, מחלקת הכספים של הקרן כללה שבעה אנשי מקצוע.

בין השנים 1996- 2005 עבדה כרו"ח ב- BDO  זיו האפט, אחת מפירמות רואי החשבון המובילות בישראל ואף  עבדה שנתיים במשרדי BDO בארה"ב.

השכלה: רואת חשבון (CPA) תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות,  (BA) אוניברסיטת חיפה.

 

קינן רבינו

סמנכ"ל פעילות בינלאומית

אחראי על תרומות הקרן מחוץ לישראל, יום מעשים טובים הבינלאומי, אתר goodnet ופעילות מודל עשיית הטוב.

קודם לתפקידו זה, כיהן כסמנכ"ל מיזמי החזון של הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון וכמנכ"ל עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון  – האחראית גם על ארגון יום מעשים טובים ביוזמת שרי אריסון.

לפני הגעתו לקרן, מילא מגוון תפקידים בתחום העבודה הסוציאלית ובארגוני חינוך בישראל.

 

יפעת שמואלביץ

סמנכ"לית אסטרטגיה ושותפויות

אחראית על הניהול הכולל של תהליכי אסטרטגיה בקרן המשפחתית על-שם תד אריסון, על שותפויות  פילנתרופיות, מחלקת מענקים לארגונים ועל הפילנתרופיה המשפחתית.

קודם לתפקידה זה, כיהנה כסמנכ"לית השקעות חברתיות  וניהלה את הקמת מיזם ארטפורט.

בוגרת התוכניות: ניהול מלכ"רים והנהגה יהודית, המרכז הבינתחומי הרצליה – התוכנית למובילים חברתיים קולות.

רעות כהן פיוטרקובסקי

סמנכ"לית כספים

אחראית על פיקוח וניהול הפעילות הפיננסית של הקרן, כולל השקעות חברתיות, מתן מענקים, תקצוב מיזמי החזון וניהול ההון התפעולי. מחלקת הכספים של הקרן כוללת שישה אנשי מקצוע.

בשנים 2004 ועד 2023 עבדה כרואת חשבון בפירמת רואי החשבון סומך חייקין (KPMG). בתפקידה האחרון כיהנה כדירקטורית במחלקת ביקורת.

היא בעלת תואר ראשון בחשבונאות ובכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.